רעיונות למתנות

דובי ענק טדי בר

רעיונות למתנות

מאת ניצן סיננסקי

אם זה יומולדת, בר מצוה, חתונה או כל אירוע אחר, תמיד מגיע הזמן בו צריך לקנות מתנה. הרבה פעמים זה גם אומר שיש לחשוב שוב על משהו יותר מקורי ומיוחד ממה שקנינו פעם שעברה. זו כמובן, לא משימה קלה. לכן אספנו בשבילכם כמה רעיונות מעניינים למתנות, שיתנו לכם כיוון ויעזרו לכם לבחור מתנה מוצלחת לכל אירוע שיהיה.

אם מדובר במתנה רומנטית לבן הזוג לכבוד יום האהבה או כל אירוע אחר, יש מספר מתנות שכדאי לשקול:

– כתיבת שיר. מכיוון והמתנה הזאת לא עולה כלל כסף, אפשר לצרף אותה למתנה יוקרתית יותר. נכון שזה מעט קלישאי, אבל שיר יכול להעביר הרגשה בצורה אותנטית, ויתאים במיוחד לאנשים שאוהבים להתרגש ולהרגיש אהובים. לא חייבים לכתוב שיר מוגזם, אפשר ללכת על סוג של שיר שמשלב קצת הומור ובא בעיקר לשמח את בן או בת הזוג. אם אתם דווקא כן רוצים ללכת על מוגזם, תמיד רואים בסרטים מטוס שמטיס באנר עליו כתובות מילים שתבחרו. אז למה לא לנסות את זה? רק בידקו שמזג האויר לא יהיה מעונן.

– נסיעה למקום רומנטי. אפשר לבקש מבן הזוג לעצום עיניים ולהביא אותו למקום מיוחד ורומנטי. זה יכול להיות מקום בטבע שאפשר לראות ממנו את השקיעה, או המסעדה האהובה עליו, לקחת אותו לים או כל רעיון מוצלח אחר.

מתנות לילדים הן דבר אחר. המתנות משתנות כמובן בין בנים לבנות, אך יש גם מתנות משותפות. רעיון מקובל מאוד הוא לקנות בובה או דובי. אפשר לקנות לילד בובת פעולה מהסדרה שהוא אוהב, מה שמבטיח להעסיק אותו להרבה זמן. לילדה אפשר לקנות דובי מהסוג הקלאסי, או בובה של חיה אחרת, יש מבחר עצום בתחום זה. ניתן לקנות גם בובות ופסלונים של פיות הפופולריות אצל הבנות.

מי שמחפש מתנה לאדם יותר מבוגר, יכול לבחור בין מזכרות רציניות, גדג'טים חדישים או מתנות מצחיקות ומשעשעות. מתנה פופולרית היא חולצה עם הדפסים מתחכמים. ישנם המוני אתרי אינטרנט המוקדשים אך ורק לתחום זה, ומציעים מספר רב של חולצות עם הדפסים שונים ומשעשעים. רעיון זה ייחודי בכך שמקבל המתנה יוכל להסתובב עם המתנה עליו ולהנות ממנה כל היום. כמובן שאפשר גם לקנות בגדים יוקרתיים ואיכותיים שמתאימים לסגנון של האדם.

רעיון מעניין ומקורי נוסף הוא שימוש בתמונות של מקבל המתנה לבד או עם חברים ומשפחה. כאן לא נבקש להדפיס את התמונה על חולצה, אלא ניצור ממנה ציור! איך זה מתבצע? שולחים את התמונה לאתר המתמחה בעניין, והציור נצבע במקצועיות וכמובן בגודל של תמונה אמיתית.. לאחר שהציור נשלח חזרה ללקוח, אפשר להעניק אותו בתור מתנה. מקבל המתנה יתלה את הציור על קיר ביתו, וכל מי שיבקר אצלו יתפעל מהתמונה המציאותית והיפה, ויגלה גם הוא רעיון מיוחד למתנה.

מתנות ליולדת |

מקור המאמר: articles.co.il

 

חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים דילוג לתוכן